PlayStation Plus Temmuz oyunları sızdırıldı! PlayStation Plus Temmuz 2022 oyunları neler?

Kısa bir süre önce yenilenen ve ülkemizde 40 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunulan PS Plus servisinin önümüzdeki ay oyunculara ücretsiz olarak sunacağı oyunlar sızdırıldı. PlayStation Plus Temmuz 2022 oyunlarına baktığımızda üç oyunun toplam değerinin 900 TL’yi aştığını görüyoruz. Peki, PlayStation Plus Temmuz 2022 oyunları neler?

PLAYSTATION PLUS TEMMUZ 2022 OYUNLARI NELER?

Dealabs üzerinde billbil-kun adlı kullanıcı tarafından paylaşılan postere göre, önümüzdeki ay ücretsiz hale gelecek olan yapımlar şu şekilde;

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time
  • The Dark Pictures: Man of Medan
  • Arcadegeddon

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan bir platform oyunu olan Crash Bandicoot 4, 16 Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Man of Medan ise Supermassive Games tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan bir hayatta kalma – korku oyunu.

Oyunlardan ikisi hem PS 4 hem de PS 5 için kullanılabilir olacak. The Dark Pictures: Man of Medan’a ise sadece PlayStation 4 sahipleri erişim sağlayabilecek. Billbil-kun takma adına sahip olan bu kullanıcı birçok kez Sony’den önce oyunların duyurusunu gerçekleştirdi ve bugüne kadar hiç yanılmadı.

Bu nedenle PS Plus Temmuz oyunlarının bu üç yapım olacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Peki siz PS Plus Temmuz oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Shiftdelete / Gamegar