Mide bulandıran olay: Diz ameliyatından alınan parçayla kıymalı makarna yaptı

İspanya’da yaşayan ve Twitch isimli platformdaki paylaşımlarıyla şöhrete kavuşan sosyal medya fenomeni Paula Gonu’nun yaptığı paylaşım herkesi şaşkına çevirdi…

İspanyol sosyal medya fenomeni bir süre önce dizinden ameliyat olduğunu ve bacağından bir parça alındığını söyledi. 228 binden fazla takipçisi olan 30 yaşındaki fenomen bu parçayı sakladığını ve daha sonra bir yemek yaparak yediğini söyledi. Açıklamaları tartışma yaratan Gonu, kıymalı makarna yaptığını ve bunu erkek arkadaşı Arnau’ya  da yedirdiğini söyledi.

Sosyal medya fenomeninin yaptığı kıymalı makarna itirafı büyük tepki çekti.

Dizinden alınan parçanın yemek olarak kullanılma fikrinin bir espri olarak başladığını ve daha sonra olayın ciddiye bindiğini belirten Gonu, “Menisküs ameliyatı oldum ve o parçayı sakladık. Daha sonra sevgilime benim bir parçamın içinde olmasını istediğimi söyledim. O da başta istemedi ama daha sonra kabul etti” dedi.

Menisküs ameliyatı olan kadın, ameliyatla alınan parçayı yemek yaparken kullandıklarını söyledi.

Gonu, “İnsanlar birçok hayvanın etlerini, kemiklerini ve diğer parçalarını yiyor, bu da onun gibi bir şey” dedi. Sosyal medya kullanıcıları ise büyük tepki gösterdi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, “Bu kadar özgüven de çok fazla” derken, bir diğer kullanıcı ise “Hangi noktada bu videoyu yemekte izlemek iyi bir fikir gibi geldi” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir