LUKSO Nedir? LYXE Coin Ne İşe Yarar?

LUKSO nedir? LUKSO (LYXE), LUKSO, moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarının kesiştiği çok evrenli bir blok zinciri ağıdır. Bu makalede LUKSO nedir, ne sunar, LYXE coin nedir? LYXE ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

LUKSO nedir? Ne işe yarar?

LUKSO, akıllı sözleşmeleri kullanabilen bir blok zinciri ağıdır. Ek olarak Fiziksel ve dijital tüketici veya lüks malların (moda, oyun veya sosyal ağ) blok zinciri ağına kabul edilmesini desteklemek amacıyla oluşturuldu. Sadece bu değil, sorunları önlemek için blockchain teknolojisinin ayırt edici özelliği olan şeffaflık özellikleri kullanır.

LUKSO, Ethereum’un yanı sıra web3.js ve Mist Browser’a dayalı ERC-20 ve ERC-725 tokeni ve NFT standartlarını icat eden Fabian Vogelsteller tarafından ortak olarak kurulmuştur.

LUKSO’nun kurucusu, eski bir Ethereum geliştiricisi ve Ethereum’daki tokenler ve blok zinciri tabanlı kimlik standartları olan ERC-20 ve ERC-725’in mucidi Fabian Vogelsteller’dir. Blok zinciri geliştiricileri arasında en popüler araçlardan biri olan web3.js dahil.

LYXE coin nedir?

LYXE coin LUKSO’in yerel tokenidir. LUKSO aslından iki tür token içerir: LUKSO (LYXE) ve OWL. LYXE coin, ekibin ICO’ları sırasında sattığı ERC20 tokenleridir. 10 milyon LYXE tokeni var.

LUKSO nasıl çalışır?

LUKSO, dijital yaşam tarzları için ideal blok zinciri olarak yaratıldı. Vizyona ulaşmak için, LUKSO’nun aşağıdaki üç sütundan oluşan bir sistemi vardır:

1. UPP: Uluslararası bir kullanıcı profili oluşturma sistemi. Dijital dünyada kendilerini tanımlamak için blok zincirinin kullanılmasıyla, kullanıcılar profilin %100 sahipliğini alırlar. O profili kimse silemez veya engelleyemez. Kullanıcıların UPP ile ayrı profiller oluşturmak zorunda olduğu ve tüm platformlarda yalnızca bir profil oluşturabildiği Facebook, Twitter veya Instagram gibi günümüzün sosyal medya platformlarından farklı olarak. Buna gelecekteki platformlar da dahildir.

2. NFT’ler: LUKSO, çekici düzenlere sahip çoklu NFT’lerin oluşturulmasını destekler.

3. Kültürel Para Birimleri: LUKSO ağı, kullanıcıların tokenleri diğer kullanımlar için kullanabilmesi için ağıdır. Tıpkı Ethereum‘da token oluşturma gibi, özellikle LUKSO’daki çeşitli toplulukların uygulanmasını ve gelişimini yansıtmak için yalnızca LUKSO’lara Kültürel Para Birimleri denir.

UKSO nedir? LYXE coin nasıl alınır?

LUKSO, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. LYXE coin şu anda KuCoin, Gate.io, BitMart, BKEX gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak LYXE coin satın alabiliyor.