Kirpiklerim Her Daim Rimelli Üzere Görünsün İsteyenler Buraya! İşte Hiç Para Harcamadan Meskende Kirpik Lifting Yapma Prosedürü

Hem kolay hem de ekonomik olan bu prosedürü sizde meskende uygulamaya hazır olun. Kirpiklerinizde ortaya çıkan hoşluğa çok şaşıracaksınız! Hoşluk merkezlerine tonla para harcamak yerine meskeninizde süratlice uygulayabileceğiniz bu süreçleri epeyce kolay bir formda gerçekleştireceksiniz. Kirpiklerinizin uzamasını sağlayan ve hacimli görünmesine yardımcı olacak bu uygulamaları kesinlikle deneyin.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI FORMÜLÜ

Kaş ve kirpik için ortaya çıkan hindistan cevizi yağı son derece besleyici yağların ortasında bilinir. Sistemli olarak uygulama halinde kirpiklerinizin hacmini artırır ve çok daha dolgun görünmesine yardım olacaktır. Hindistan cevizi yağını kirpiklerinize ve kaşlarınıza tertipli olacak biçimde uygularsanız birebir vakitte uzamasını da sağlayacaktır.

ALOE VERA FORMÜLÜ

Bir öteki doğal formül ise aloe vera jelidir. Aloe vera jeli sayesinde kirpikleriniz beslenecek ve çok daha dolgun görünecektir. Jeli uygulamanızın akabinde kirpiklerinizi üst tarafa yanlışsız taramanız gerekmektedir. Tertipli olarak uygulamanız halinde çok daha dolgun ve uzun kirpikleri kolaylıkla elde etmiş olacaksınız.

ZEYTİNYAĞI FORMÜLÜ

Bu doğal sistemler ortasında yer alan zeytinyağı da epey tanınan olarak ön plana çıkıyor. Nizamlı olacak formda bir pamuk yardımı ile kirpiklerinize sürmeniz gerekiyor. 2 ila 3 dakika civarında beklettikten sonra güzelce temizlenmesi gerekir. Zeytinyağı sayesinde kirpikleriniz hem beslenmiş olacak hem de epeyce hacim kazanacak. Düzeli olarak uygulamanız alinde kısa bir mühlet sonra tesirlerini fark edeceksiniz.

KULAK ÇUBUĞU PROSEDÜRÜ

Kirpik lifting tesiri sağlayan öbür yollar ortasında bilinen kulak çubuğu, Rimelinizi uyguladıktan sonra kulak çubuğunun plastik kısmıyla kirpiklerin alt kısmından üst istikametli uygulamanız gerekiyor. Bu süreci 20 ila 30 saniye civarında tutarak beklemeniz gerekecek. Kulak çubuğu sayesinde epey hacimli ve uzun kirpikleri elde etme imkanına sahip olacaksınız.

KİRPİK KIVIRICISI TEKNİĞİ

Kirpiklerinizin çok daha hacimli ve uzun olmasını sağlamak için farklı bir sistemi ise kirpik kıvırıcısı olarak ön plana çıkıyor. Kirpik kıvırıcısını sıcak su içerisinde ya da fön makinesi yardımı ile ısınmasını sağlamanız gerekiyor. Kullanacağınız sıcak suyun ya da fön makinesine ilişkin ısının çok fazla sıcak olmamasına dikkat edin. Bu usul yardımı ile kirpikleriniz çok daha hacimli görünmesini sağlayacaksınız.