Erdinç Sözer: Bunu bu türlü kabul etmemiz gerekir

Başakşehir Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer, Konyaspor maçının akabinde yaptığı açıklamada, “Bizim için değerli bir maçtı. Galibiyet için geldik, birinci yarım saat zorlandık. İstediğimiz oyunu alana yansıtamadık” dedi.

Spor Toto Muhteşem Lig’in 2. haftasında otomobilim.com Konyaspor ile berabere sonuçlanan müsabakanın akabinde Medipol Başakşehir Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Zor bir çaba olduğunu lisana getiren Erdinç Sözer, “Bizim için kıymetli bir maçtı. Galibiyet için geldik, birinci yarım saat zorlandık. İstediğimiz oyunu alana yansıtamadık. Nitekim zorlandık, parselasyonumuz yeterli değildi. Konya çok çaba verdi, kuvvetli oynadı ve her topu çıkarmaya çalıştı. Biz lakin oyunumuza devam ettik. Konumları çıkarmaya çalıştık. Son anda bir tane durum geldi. Değerlendirsek tahminen de galibiyetle bitirecektik. Fakat maçı bir iki durumda da verebilirdik. Sonuçta berabere bitirdik. Lakin istediğimiz sonucu alamadık, bunu bu türlü kabul etmemiz gerekir” sözlerini kullandı.