Cem Belevi’den İrem Derici’ye müzikli gönderme

Gaziantep’te düzenlenen Gençlik ve Spor Şenliği’nde sahne alan pop sanatkarı Cem Belevi, kendisi hakkında ‘iblis’ ve ‘çeyrek popçu’ yakıştırmaları yapan İrem Derici’ye ‘Yaramızda kalsın’ müziği ile göndermede bulundu.

1,5 yıldır aşk yaşayan İrem Derici ve Cem Belevi, geçen hafta yollarını ayırdı. Derici, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Belevi tarafından ikinci kere ihanete uğradığını belirterek elinden müzikçiye ilişkin ses kayıtlarının olduğunu söyledi. Sonlarına hakim olmayan Derici, Belevi için ‘iblis’ ve ‘çeyrek popçu’ tabirlerini kullandı. Hakkındaki ihanet tezini reddeden Belevi ise Gaziantep’teki konserinde sessizliğini bozdu.

“İÇİMİZE ATTIKLARIMIZA SÖYLEYELİM”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik ve Spor Festivali’nin birinci akşamında sahne alan Cem Belevi, konserde İrem Derici’ye söylediği ‘Yaramızda Kalsın’ müziği ile göndermede bulundu.

Belevi müzik öncesinde yaptığı kısa konuşmada, “Biraz içimize attıklarımıza da söyleyelim. Yaramızda sakladıklarımıza söyleyelim. Yaramızda kalsın diyelim mesela” sözünü kullandı.